Medlemmars resultat innevarande år

Medlemmars resultat 2022

Emma Carlsson – Vickulas ”Wissla” 
20220724
Rally Fortsättning A 89p Kvalificerande -RLD F 🏅
Rally Fortsättning B 72p
20220521 
Rally Fortsättning A 87p Kvalificerande 
Rally Fortsättning B 86p Kvalificerande 
20220507 
Rally Nybörjare A 89p Kvalificerande 
Rally Nybörjare B 95p Kvalificerande – RLD N 🏅 
____________________________________________________

Ewa Klase – Sundew`s La Bohême ”Nikkie” 
20220717
Nosework TSM1 75p
20220714
Nosework TEM1 100p Diplom
20220713
Nosework TSM1 75p
20220702 
Nosework TSM1 100p Diplom 
20220606 
Lydnad Startklass 174,5p Uppflyttningsresultat -LD Startklass 🏅 
20220312 Godkänt Doftprov III 
______________________________________________________

Britt Svensson – Joe´s ”Rasmus” på Luffen
20220717
Nosework TSM1 100p Diplom
______________________________________________________

Anne-Marie Ternström – Sjustjärnans Xxvii ”Eros”
20220717
Nosework TSM1 100p Diplom
20220424
Nosework TSM1 50p
20220423
Nosework TSM1 50p
_____________________________________________________

Britt-Marie Eliasson – Champex´s ”Harry” Boy
20220717
Nosework TSM1 75p
20220424
Nosework TSM1 100p Diplom
20220423
Nosework TSM1 25p
_____________________________________________________

Peter Jarvisson – Andvingens Stilfulla ”Ace”
20220717
Nosework TSM1 75p
20220424
Nosework TSM1 50p
20220423
Nosework TSM1 75p
_____________________________________________________

Lotta Jarvisson – ”Sigge”
20220717
Nosework TSM1 75p
20220424
Nosework TSM1 75p
20220423
Nosework TSM1 75p
_____________________________________________________

Lena Hemmingsson – Aberlours Speed Of Light ””Vilja”
20220711
Rally Nybörjare A 74p Kvalificerande
Rally Nybörjare B 28p
______________________________________________________

Bibbi Reffel – Mannos ”Unnih” 
20220713
Nosework TSM1 25p
20220702 
Nosework TSM1 100p Diplom
20220424
Nosework TSM1 50p
20220423
Nosework TSM1 50p
20220312 
Godkänt Doftprov II 
_______________________________________________________

Ulrica Fredriksson – Sweet Licorice Alya ”Tassa” 
20220606 
Lydnad Klass 1 284p 1:a pris 
20220507 
Rally Fortsättning A 79p Kvalificerande 
Rally Fortsättning B 67p 
_______________________________________________________

Martina Fransson – Skogsdimmans Little Ferret ”Tea” 
20220606 
Lydnad Klass 1 264p 1:a pris 
20220507 
Rally Fortsättning A 86p Kvalificerande 
Rally Fortsättning B 90p Kvalificerande 
_____________________________________________________

Martina Fransson – Aktiviva´s Bluebelle Of Izar ”Ellie” 
20220606 
Lydnad Klass 3 216,5p 3:e pris 
20220529 
Bruks spår Ekl 423p Godkänd 
20220526 
Bruks spår Ekl Ej godkänd 
20220501 
Rally Mästarklass A 93p Kvalificerande 
Rally Mästarklass B 91p Kvalificerande  
_____________________________________________________

Martina Fransson -Lyckostigens Kaxiga Kalla 
20220606 
Lydnad Klass 3 114p 0-pris 
20220501 
Rally Mästarklass A 71p 
Rally Mästarklass B 38p 
20220213  
Lydnad Klass 2 257,5p 1:a pris 
______________________________________________________

Hugo Eriksson -Betty Bops Lizzy ”Vixen” 
20220606 
Rally Nybörjare A 76p Kvalificerande 
Rally Nybörjare B 59p 
20220507 
Rally Nybörjare A 81p Kvalificerande 
Rally Nybörjare B 73p Kvalificerande – RLD N 🏅 
_____________________________________________________

Sandra Johansson -Haugs Andar Mr ”Hoffa”  
20220611 
Rallylydnad Avancerad A 75p 
Rallylydnad Avancerad B 88p Kvalificerande -RLD A 🏅 
20220515 
Bruks spår Lkl 466,5p -Uppflyttad 🏆
___________________________________________________